OM OSS

TJÄNSTEMÄN

Hannes Grundkraft

Hannes Wolt

VD

070-897 47 46
hannes@grundkraft.se

 

Claes Grundkraft

Claes Sjöberg

PROJEKTCHEF

070-379 95 45 
claes@grundkraft.se

 

Robin Grundkraft

Robin Andersson

PROJEKTLEDARE

073-087 23 01

robin@grundkraft.se

 

Gorsinge Strängnäs

Nils-Eriks Lisjö

PLATSCHEF

073 053 36 51
nils-erik@grundkraft.se

 

Gorsinge Strängnäs

Patrik Nygren

ARBETSLEDARE

070 730 20 42
patrik@grundkraft.se

 

Kai

Kai Johansson

Lena

Lena Sundman

EKONOMIANSVARIG

073-841 56 60
lena@grundkraft.se

ekonomi@grundkraft.se

 

Sarah

Sarah Rosén

ENTREPRENADINGENJÖR / KMA

073-045 01 91
sarah@grundkraft.se

 

SAMARBETSPARTNERS

Vi har ett helt gäng duktiga samarbetspartners som vi är stolta att ha vid vår sida.
Deras stöd och engagemang är avgörande för vår framgång!

VI ÄR ANSLUTNA TILL

Vi är anslutna till Byggföretagen, Byggmästareföreningen, Maskinentreprenörerna samt Svenskt Näringsliv. Läs mer om vad dem gör på respektive webbplats!

Byggföretagen
byggmästarföreningen_white_large
maskinentreprenörerna_white_large
svensknäringsliv_white_large

Byggföretagen är en bransch- och arbetsgivarorganisation som samlar bygg-, anläggnings- och specialföretag som vill bygga Sverige på schyssta grunder.

Byggmästareföreningen är de lokala branschorganisationerna för bygg-, anläggnings- och specialföretag, som gör skillnad! Dem opinionsbildar för att stärka bygg- och anläggningsbranschen.

Maskin Entreprenörerna lägger grunden för Sverige
ME är bransch- och arbetsgivarorganisationen för landets maskinentreprenörer.

 

Svenskt Näringsliv tar fram konkreta förslag på åtgärder och reformer som gagnar företagsklimatet samt sprider kunskap och bildar opinion. Svenskt Näringsliv arbetar ständigt för att driva på politiker och andra beslutsfattare.